• پاتریس
 • X
  تبلیغات
  وکیل جرایم سایبری

  Lovely Melody
  ملودی زندگی زیباست 
  قالب وبلاگ

  خوب خیلی وقته که بعضی از دوستان میان و کامنتهای غیر عادلانه میذارن. البته  اونهایی که منو از اینجا میشناسن اگه با دقت و از 9 سال پیش منو همراهی کردن جریان زندگیم رو میدونن و نیازی به توضیح نیست .

  طرف صحبتم با کسانی هست که هیچ از زندگی من نمیدونن و دورادور نظر میدن نمیخواستم جواب بدم تا بدونن که برام کوچکترین اهمیتی ندارن ولی برای روشن شدن ذهنشون مینویسم و فقط یک بار مینویسم


  اول اینکه بچه های من پدرشون رو میبینن و به اندازه کافی باهاش وقت میگذرونن.


  دوم اینکه من اصلا کاری ندارم که تو ایران چی میگذره از اونجا زدم بیرون تا افکار پوسیده افرادی امثال شما بمونه واسه خودتون. مگه زندگی پیست مسابقه س که آدم به خاطر عقب نموندن از دیگرون از همسرش جدا بشه؟ کما اینکه تو ایران برای خیلیها طبق گفته خودتون مد شده.


  طلاق برای کسانی که دارن عذاب میکشن نشون دهنده کمی رشد در جامعه س که زنان یاد گرفتن نسوزند تا بسازند.


  سوم اینکه من اگه ایران بودم حتما که حمایت خانوادم رو داشتم و زودتر از اینها جدا میشدم.


  چهارم اینکه شما و خیلیهای دیگه کجای زندگیه من بودین و هستین ؟ چه خبر دارین که با خودخواهی تمام ، ندیده و نشناخته محکوم میکنید؟ همین شمایی که ایران هستین ((که اگه درست نوشته باشید )) و خیلی از خانومهای ایرانی  که غرق در مشکلات هستن اگه کمی و فقط کمی حمایت دولت اینجا رو داشتین چند درصد می موندین و زندگی با عذاب رو انتخاب میکردین؟


  من افتخار میکنم که با تمام سختیها و مشغلات زندگی تا اینجای کار مقاوم بودم و نموندم چون نخواستم تو سری خور مردی باشم که با ذهن و تربیت عقب افتاده 50 سال پیش بزرگ شده و فکر میکنه چون مرده خق داره ظلم کنه. 

  روزی که من اجازه دادم اون به من ظلم کنه خودم رو بی ارزش کردم و از اونجایی که مادر دو دختر هستم و باید الگوی  دخترام باشم بهشون یاد میدم که زیر بار زور و ناحق نرن و برای وجود نازنین خودشون ارزش قائل باشن. اینجا هیچی که برای من نداشته باشه به من یاد میده که مثل یه انسان آزاده زندگی کنم و برای خودم ،روحم؛ جسمم , قلبم و احساسم ارزش قائل بشم و حق منه که شاد باشم و در کنار کسی باشم که به من آرامش و عشق میده.  [ دوشنبه 14 مهر‌ماه سال 1393 ] [ 08:14 ب.ظ ] [ صاحب این ذهن ]
  .: Weblog Themes By SibTheme :.

  آمار سایت
  تعداد بازدید ها: 263203